Wczoraj odbyły się nasze pierwsze mini warsztaty w Warszawie. Świetna lokalizacja w PM na trawie, na Jazdowie. Pogoda dopisała, więc dopiero kiedy zaczęło się ściemniać i komary postanowiły urządzić sobie z nas kolację, przeniosłyśmy się do środka. Przyjemna atmosfera i aura skupienia to wszystko to, co wspiera rozwój osobisty.

warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży

Najlepiej pracuje się w małej grupie, dlatego na naszych mini warsztatach i wyjazdach grupy liczą maksymalnie 12-14 osób. Wczoraj było nas 6 – nie za mało nie za dużo, przynajmniej więcej czasu na pytania 🙂

 

warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży

Po luźnym networkingu, przy kubku aromatycznej mięty, Jagoda Zajączkowska opowiedziała nam skąd biorą się nasze problemy z odżywianiem, czemu nagradzamy się jedzeniem, dlaczego jemy chociaż nie jesteśmy głodni. Dowiedziałyśmy się jakie są sposoby na walkę ze złymi nawykami i zrobiłyśmy bardzo proste, ale ciekawe ćwiczenie z rodzynką!

 

warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży

Po wykładzie przyszedł czas na odrobinę ruchu, ale takiego zgodnego z naszą wewnętrzną naturą. Monika Kowalczyk pokazała nam jak skupić się na tu i teraz, jak się rozluźnić i odnaleźć swoje własne tempo. Leżenie z zamkniętymi oczami w promieniach zachodzącego słońca i słuchanie ciepłego głosu Moniki były BARDZO relaksujące.

 

warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży

W kocykowo-trawnikowej atmosferze ja, Aleksandra Malinowska, nawiązując do zbliżających się wakacji poradziłam dziewczynom na co zwracać uwagę kupując wczasy w biurach podróży, szczególnie zaś oferty last minute. Chociaż rynek turystyczny jest zdominowany przez gigantów, często ich oferty są tanie kosztem jakości. Poszukując najciekawszej oferty warto przyjrzeć się organizatorom turystyki, którzy nie wydają potężnych kwot na promocję w telewizji i internecie, ale podchodzą do klienta indywidualnie i dbają o szczegóły. Masowa turystyka all inclusive to najłatwiejsza, ale nie najatrakcyjniejsza opcja.

 

mini warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży

Na koniec, już w sali i z kubeczkiem pysznej herbaty słuchałyśmy Agaty Górskiej, która opowiedziała nam o storytellingu i stosowaniu go w sprzedaży oraz archetypach. To naprawdę niesamowite jak największe korporacje prowadzą działania marketingowe na podstawowych zasadach, które każda z nas może podobnie wykorzystać w swoim biznesie! Jeśli chcecie wziąć udział w naszych kolejnych mini warsztatach dla kobiet – śledźcie nas na Facebooku.

 

mini warsztaty dla kobiet

Atelier Podróży