Korzystacie z serwisu LinkedIn? Chociaż w Polsce jego rola i siła są czasem bagatelizowane, w budowaniu marki osobistej, a nawet poszukując pracy warto zainwestować trochę czasu i energii w rozbudowanie profilu.

LinkedIn oprócz zaprezentowania doświadczenia zawodowego daje możliwość poznania wielu wartościowych ludzi. Co więcej – możesz dzielić się swoimi newsami, a nawet pisać artykuły, które pozytywnie wpływają na Twój wizerunek.

Ja chętnie korzystam z tego narzędzia i systematycznie poszerzam sieć swoim kontaktów, dlatego was także zachęcam, a już teraz zapraszam do przeczytania mojego najnowszego artykułu “Ukryty potencjał [biznesowy] Wietnamu: https://www.linkedin.com/pulse/ukryty-potencja%C5%82-wietnamu-aleksandra-malinowska/

Aleksandra Zalewska – ekspert branży turystycznej, specjalistka ds. komunikacji międzykulturowej

Na zachętę kawałek tekstu:

“Z czym kojarzy Ci się Wietnam? Z wojną? Orientalnym urlopem? Palmowymi kapeluszami Non la? Postrzegany czasem jako młodszy brat Chin Wietnam ma ukryty potencjał – zyska ten, kto szybciej go wykorzysta.

Chociaż historia tego kraju to wieloletnie okresy okupacji i wojny, Wietnamczycy wyciągnęli z nich lekcję. Niech dowodem ich wytrwałości będą sławetne podziemne kanały Cu Chi – wykopali 270 km korytarzy i pomieszczeń, w których jedząc tyko ryż i tapiokę przeżyli okres Wojny Wietnamskiej z USA. Oprócz wytrwałości charakteryzuje ich także otwartość, dokładność i wbrew pozorom pracowitość. Są bardzo dobrze zorganizowani, dlatego znajdują czas zarówno na codzienne obowiązki, jak i odpoczynek. Cóż z tego, że w południe w porze upału zrobią sobie sjestę, kiedy skrupulatnie wykonają wszystko wieczorową porą? […]”

Ciąg dalszy dostępny na serwisie LinkedIn: https://www.linkedin.com/pulse/ukryty-potencja%C5%82-wietnamu-aleksandra-malinowska/

Atelier Podróży

Hoi An